Geh a Billuv dopis

29. listopadu 2007 v 16:27 | >-$*@*D*@*-<
Ten článek je nicneříkající. Jedná se tam o tom, o čem už psali v minulym čísle, že prý je Bill smutnej, poslední dobou. Ráda bych poznamenala, že smutné texty patří prostě k image Tokio Hotel a nemůžou říct něco takového, když maj zdokumentovanej jen zlomek jejich skutečnýho života.. Bill se tváří smutně už jen tak z principu a ještě ne vždycky.. Ale o tom jsem mluvit nechtěla.
Do Brava přišla spousta dopisů od fans, jaktože je Bill tak smutný, jak oni píšou. Do toho zapletli text poslední písničky - Geh, který opravdu není zrovna nejveselejší. No a Bill měl zřejmě tolik volného času, že jim k tomu napsal svoje vlastní vyjádření, formou dopisu. (je to to na tom "kusu bílého papíru", dole vpravo) .. Sice píše přítelkyně, ale...je vám jasný, koho já mám na mysli. Když si vezmete v úvahu ten text Geh (překlad Geh naleznete ZDE), pasovalo by to. Když si přečtete tenhle jeho dopis, musí vám to být jasné.
>>> PŘEKLAD DOPISU:
(chcete si precist ten dopis?→klik na cely clanek)


Od Billa
"Měl jsem přítelkyni, se kterou jsme jednou došli až k tomu bodu, kdy i jí i mně bylo jasné, že jsme na sobě naprosto závislí. Tak to nemohlo jít dál. Ale žádný z nás se neodvažoval ten vztah doopravdy ukončit. Tahle poměrně dlouho trvající fáze byla velice obtížná a smutná. Sice jsme nějakým způsobem věděli, že nemáme žádnou budoucnost, ale zažili jsme spolu předtím skvělý čas a hodně spolu zakusili. A to to činilo tak těžké, udělat ten krok a definitivně nás od sebe rozdělit. Z toho pocitu, být v takové situaci uvnitř roztrhnut, vyšel tenhle song. V každém případě, jsem se z toho tehdy ponaučil, že někdy musí člověk nejprve něco ukončit, aby mohl dál osvobozeně žít. A že rozchod nemusí být vždycky jenom negativní - může svým způsobem být i spojením pro něco nového. A tím nemyslím jen novou lásku. Rozchod může být i dveřmi ke zcela novému životnímu období."
(přeložila Ketty pro http://twincest.blog.cz)
Vysvětlete mi, proč by chtěl vztah s dívkou ukončovat, z důvodu, že je na ní moc závislý ? Co na tom tak "nejde dál" ? Jakým způsobem může být rozchod s jen tak nějakou dívkou, "dveřmi k nové části života" ?
Prostě to má spoustu nejasností. Když si ovšem pod pojmem "přítelkyně" představíte Toma, dává to naprosto dokonale smysl. Zapadá to tak fantasticky, ať už na to koukám z jakýhokoliv pohledu. Od tý doby, co jsem vyposlechla Geh nad tím přemýšlím, tohle je absolutně jasný...
Samozřejmě, že by nenapsal "Měl jsem přítele, byl to můj bratr..." .. to je jasný..;))
Kromě toho, mám další věc, kterou tak úplně nechápu, pokud by to mělo být tak, jak se Bill pokouší tvrdit. Kdyby to nebylo Bravo, řekla bych i, že si to mohli vymyslet, ale nějakým způsobem mám dojem, že Bravo by si nedovolilo otisknout něco až tak nepravdivého, na to jsou s lidma od TH až moc spřažení...
K věci - Bill se o tom nikdy nezmínil, že ? Tvrdil, že měl všehovšudy asi dvě přítelkyně, nebo tak, nebo ne ? =o. A vyprávěl už tolik věcí, že bych se divila, kdyby si tohle nechával pro sebe až doteď. To by znamenalo, že tuhle zkušenost musel načerpat až někdy v té době, co jsou slavnými. A kolik už bylo ujištění "Kdybych měl přítelkyni, neschovával bych jí.." tomu bych i věřila, s Tomem by to ale bohužel bylo něco jiného... To je další věc, co mě utvrzuje v názoru, že tenhle song zkrátka není jen o nějaké jeho "přítelkyni". Netvrdím to jako 100% ověřený fakt, nikomu to nevnucuju, je to jen můj názor. Berte to jako mou úvahu, kterou uveřejňuju na blogu a ptám se vás na váš názor..;))
Děkuji za pozornost a omlouvám se všem za své přehnaně twincestní myšlení...x))
Twincestu zdar,
Ketty ♥♥♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 P.r.i.n.c.e.z.e.n.:-* P.r.i.n.c.e.z.e.n.:-* | 29. března 2008 v 23:04 | Reagovat

blbost! jak si muzes tuto myslet????

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama