Duben 2008

Jsem v soutěží

29. dubna 2008 v 19:42 | SáďulQa
AhojQy,jsem v soutěži o nej holku pro Toma ...
tak se tam určo jukni a hlasuj,pro toho kdo se Ti líbí :o*
Kdyžtak já sem Sád'ulQa xD → Holka pro Toma

TH → 30.4 na Habbo chatu

29. dubna 2008 v 18:48 | SáďulQa
Tokio Hotel opět na Habbo chatu.
30.duben 1pm pacifického a 4pm východního času

Bill říká ´děkuju´ na Bild.de

29. dubna 2008 v 18:47 | SáďulQa

Dneska ve 13.00 hod. promluví poprvé po opeaci

Berlín - Jsou to jeho první veřejná slova po operaci hrtanu před čtyřmi týdny!
Rocková hvězda Bill Kaulitz (18) z "Tokio Hotel" má svůj hlas zpátky, jeho fanoušci si můžou oddechnout.
Bill děkuje exkuzivně na BILD.de v osobním proslovu svým fanouškům za podporu běheme toho, co onemocněl. Dneska ve 13.00 se můžete na video od Billa podívat na www.bild.de
Bill vypadá zdravě a fit. Jeho hlas zní zase plný síly a radosti jako před operací.
Říká: "Hey, lidi, já jsem Bill. Chtěl bych ještě jednou říct ´děkuju´ za podporu, kterou jste mi poskytovali, když se mi to stalo s mým hlasem."
A dál: "Především se také těším, že jsme mohli nahradit německý koncert v Dortmundu". Koncert se bude konat 13.června.
Pozítří uniknou "Tokio Hotel" na cestu do Ameriky. Americkým fanouškům tam představí své CD Scream, které tam bude od druhého týdne v květnu stát v obchodech. Kromě koncertu v Los Angeles museli kvůli Billově rehabilitaci hlasu odříct jedenáct vyprodaných koncertů.
Přesto šplíchá "Tokio Hotel"-kult z Evropy stále ještě do Ameriky. Z úcty pro jejich oblíbenou kapelu se učí stále víc amerických fanoušků německy, aby textu songů rozumněli.
Také americký tisk je z Tokio Hotel potěšen. Recenze CD v důležitých novinách a časopisech jako je "New York Times" a "Rolling Stone" jsou euforické. Začátek světové kariéry!

1. off.photo Billa po operaci

29. dubna 2008 v 18:47 | SáďulQa

Celé tetování Gustava na zádech!

29. dubna 2008 v 18:46 | SáďulQa
http://tokio-hotel-de.blog.cz/

v pokoji 483 xD

29. dubna 2008 v 18:45 | SáďulQa
fc9276196525.gif picture by EvelynKaulitz16-f1c660b1abc2.gif picture by EvelynKaulitz16
c2e8debd3bce.gif picture by EvelynKaulitz16-5494d1dbdbd0.gif picture by EvelynKaulitz16
http://kaulitz-twins-4ever.blog.cz/

Bill nebo Tom – ke komu toho víc cítíte? (TEST)

29. dubna 2008 v 18:44 | SáďulQa
přeložila Evelyn pro http://kaulitz-twins-4ever.blog.cz
________________________________________________________________
1. Kdyby jste měli kouzelnou hůlku a mohli si vytvořit perfektního kluka na svatbu, jaký by byl?
a) velký romantik, který dává kytky a píše dopisy,...
b) legrační, dobrodružný....kluk, kteří žije!
c) senzitivní, klidný a velmi sladký. Nejlíp se zamiluji do stydlivých!
2. Víme, že máte obavy se svými vzhledy, ale o kterou část těla se nejvíc staráte?
a) ruce
b) rty
c) vlasy
3. Jste na Tokio Hotel koncertu. U čeho nejvíc paříte?
a) s Billovým hlasem! To jak zpívá mě přivádí k šílenství.
b) jak se Bill s Tomem pošťuchují. Kdybych tak mezi nimi mohla být!

Vrátí se lepší než kdykoliv předtím!

29. dubna 2008 v 18:43 | SáďulQa
přeložila Evelyn pro http://kaulitz-twins-4ever.blog.cz
______________________________________________________________
Vrátí se lepší než kdykoliv předtím!
Blíží se návrat Tokio Hotel na podia. Jsou plní energie a nemůžou se dočkat, až se vrátí! První velký koncert bude ve speciálním městě - Lisabonu!!!
V tuhle chvíli již Bill, Tom, Gustav a Georg mají připravené batohy zpátky do USA! A nemůžou se dočkat své první show. Věřte tomu, že nikdy neměli takovou touhu se vrátit na podia!
Dobité baterie
Tokio Hotel jsou nedočkaví na další vystoupení. A jsou plní energie, protože během tohohle času, kdy měl Bill operaci a rehabilitace, odpočívali. A taky jim chybí fanoušci a koncerty! První show bude 3.května na americkém festivalu Bamboozle! Ve stejnou chvíli tam budou vystupovat Paramore a Snoop Dogg! Tři dny poté, vyjde jejich album Scream v USA. A každý chce velký úspěch. V Kanadě se dostal do obchodů a hned vstoupil na šesté místo, což dělá Tokio Hotel první německou kapelou, která se dostala v Kanadě tak vysoko! Jsou úžasní!

Gustav: „Tokio Hotel jsou celý můj život!“

27. dubna 2008 v 19:03 | SáďulQa
přeložila Evelyn pro http://kaulitz-twins-4ever.blog.cz
_____________________________________________________________
GUSTAV SCHÄFER
"Tokio Hotel jsou celý můj život!"
Od zrození Tokio Hotel, Gustav, který je bubeník, se začal zapisovat do "skvělého života interpreta", podle jeho slov. Jako muzikant a perfekcionista, "Gus", kterému je 19 let, si myslí, že se kapela dostane k vrcholu.
Podle tebe, jaký je silný bod Tokio Hotel?
Gustav: To je těžká otázka a zaslouží si opatrnou odpověď. Několik věcí mi přichází na mysl. Nejdřív, autentičnost naší muziky. Naše písně nejsou falešné nebo kopírované. Máme pro ni vlastní značku. Na druhou stranu, kapela má historii, přátelství, vášeň, sdílnost. 7letá dlouhá historie nám dává najevo zůstat spolu ať se děje cokoliv.
Co na kapele tě dělá pyšným?
Gustav: Na podiu si vedeme dobře. Zajisté se ještě musíme hodně přiučit, ale to hlavní tu je. Nemusíme se stydět za svoje vystoupení.
Co je vašim největším strachem před vstupem na podium?
Gustav: Bojím se technických problémů. Miluji pořádek a jistotu víc, než kdokoli jiný v kapele. Nesnáším věci, když nejdou podle plánů. Musím uznat, že věci, které nejdou dobře jsou mojí největší noční můrou! Proto nikdy na podium aniž bych si předem nezkontroloval bicí a jiné technické věci.
Vystavili jste se někdy takovým věcem?
Gustav: Jsme připraveni do všech detailů, ale bohužel i někdy se vyskytne nějaký ten menší problém.
Narážíš na určitou epizodu?
Gustav: Oh ano. Rozbití Tomovi kytary uprostřed koncertu jsou ničím ve srovnáním s tím, na co myslím. Stalo se to během koncertu ve Francii vloni na podzim. Byl jsem uprostřed sóla, když kameraman několik metrů nade mnou natáčel na takovém místě, ale bohužel spadnul a přímo k mým nohám! Organizátoři ho odtáhli stranou a dali mu okamžitě první pomoc. Musel jsem dál hrát! Bylo to hrozné! Nakonec skončil jenom s odřenou bradou.
Prospekt koncertu v Parc des Princes vás musí hodně stresovat...
Gustav: Ani na to nechci myslet! Nicméně tohle se zapíše do historie kapely. Poprvé v naší kariéře budeme hrát před 45 000 fanoušky.
Kdy začnete s přípravou téhle úžasné události?
Gustav: Myslíme na to už několik měsíců. Nemůžete odfláknout takový obrovský koncert! Již přicházíme s nějakými nápady na podium. Chceme dát unikátní a úžasný koncert. Jakmile se Bill plně uzdraví, tak se přejdeme do fáze přípravy. Musí každý den trénovat, aby tu událost zvládnul.
Kromě muziky, co si ještě přeješ zrealizovat?
Gustav: Tokio Hotel mi dělají moje nejšílenější sny realitou. V tuhle chvíli nemám žádný jiný projekt v mysli mimo kapelu. Stejné je to u Billa, Toma a Georga. Tokio Hotel jsou celý můj život. Bylo by úžasné, kdyby tenhle sen trval po dalších několik let.
Věděli jste to?
Gustav si splnil sen! Nápad mít krásná tetování bylo přáním Tokio Hotel bubeníka již několik let. Při zastávce na Hawai v prosinci si ten sen splnil. Nechal si natetovat kometu s hvězdami na své pravé ruce a pár křídel na lopatkách.

Georg: „Připravujeme třetí album.“

27. dubna 2008 v 19:03 | SáďulQa
přeložila Evelyn pro http://kaulitz-twins-4ever.blog.cz
_________________________________________________________________
GEORG LISTING
"Připravujeme třetí album."
Známý za svoji rozvážnost, Tokio Hotel basista má tisíce věcí, které by rád řekl o životě kapely. Bere to s nadšením, Georg taky přiznal, že třetí album je v přípravách.
Co jsi cítil u incidentu s Billovým hlasem?
Georg: Opravdu jsem se bál. V minulosti už měl Bill nějaké slabší náznaky s hlasem, ale to bylo kvůli nachlazení nebo momentální únavě. Náhlé ztracení hlavu uprostřed koncertu se nikdy předtím nestalo. Pochopili jsme, že to, co se děje není normální.
Co sis myslel na začátku, že to bylo?
Georg: Nejdřív jsem se bál o Billovo zdraví. Bez řádné diagnózy doktorů, nikdo nebyl schopen dát vysvětlení. Potom, když Bill musel jít na operaci, jsem si kladl otázku o kapele. Prošli jsme si tím spolu, naše historie se takhle nemohla zastavit! Moji rodiče, oba doktoři mě klidnili. Vysvětlili mi v detailech, co by se Billovi stalo, kdyby nešel na operaci, ale že to nijak neovlivní jeho kariéru jako zpěváka a budoucnost Tokio Hotel.
Jak využíváš čas během Billova uzdravování?
Georg: Přestávka byla tak náhlá, že na začátku jsem byl otrávený. Ale náhle jsem se dal dohromady a rozhodl využít tuhle přestávku, abych nabral kyslík a naplnil baterky. Taky jsem doplnil svůj spánek.
Kromě pauzy a dalšího, co byly tvoje aktivity?
Georg: Není žádným tajemstvím, že mimo kapelu nejsem energická osoba! Takže trávím svoje dny v klidu - DVD, video hry, čtení e-mailů.
Jak dlouho tahle přestávka trvala?
Georg: Jenom pár dní, potom mi došlo, že mi chybí kapela. V tuhle chvíli trávím nejvíc času s Tomem a Gustavem a našem studiu v Hamburgu. Pracujeme na nových melodiích do našeho dalšího alba, testujeme nové rytmy. To je další naše vzrušující část jako života muzikantů.
Takže můžeme očekávat vydání třetího alba?
Georg: Bill již napsal mnoho textů. Od nás přichází hodně nápadů na melodie. Projekt jde uspokojivě. Ve zkratce doufáme, že dokončíme nahrávání před koncem roku. Jestli budeme pokračovat takhle, tak naše další album možná uvidí světlo světa na podzim.
Bude tohle album v němčině nebo angličtině?
Georg: Tohle je otázka, na kterou nemůžu nic říct, protože je všechno možné. Ještě nebylo nic rozhodnuto.
Jaká velká jména roku naplňují vaši kreativnost?
Georg: V kapele máme odlišné vkusy. Gustav a já například máme rádi staré rockové ikony, jako jsou Nirvana a Guns N' Roses. Naopak Bill a Tom jsou spíš na současné legrandy, jako jsou Green Day, Placebo a Coldplay.
Kdy ses naposled zamiloval do nějaké muziky?
Georg: V tuhle chvíli poslouchám hodně kanadskou kapelu Nickelback. Hlavně miluji to video udělané pro píseň Rockstars.
21 svíček
31.března tohohle roku, Georg, Tokio Hotel stařec, oslavil svoje 21.narozeniny. Na důležité události, měl dočasný smutek, protože i přes to všechno toho dne měl Bill operaci svých hlasivek. Nicméně Georg naplánoval pořádnou párty jakmile Bill bude mít sílu.

Tom: „Kritiky jsou dobré v pohybu dopředu...“

27. dubna 2008 v 19:02 | SáďulQa
přeložila Evelyn pro http://kaulitz-twins-4ever.blog.cz
_____________________________________________________________
TOM KAULITZ
"Kritiky jsou dobré v pohybu dopředu..."
Od návratu z Ameriky, Tom má hlavu v mracích! Tokio Hotel první koncert za Atlantikem si získal publikum a ani některé špatné recenze od médií mu nezničili dobrou náladu. Naštěstí americký sen se zdá být bez ohrožení...
Jaké ti zanechalo dojmy první americké turné?
Tom: Bylo to pro nás skvělé dobrodružství, protože upřímně jsme si nikdy nemysleli, že budeme mít takovou čest stát na americké půdě. Byli jsme opravdu překvapeni, že jsme našli v Kanadě a Americe stejnou energii jako v Evropě - všechny koncerty byly vyprodané a fanoušci znali naše písně od srdce, v angličtině!
Je tu koncert, který na tebe nějak zanechal speciální dojem?
Tom: Opravdu jsem se snažil na koncertě v Los Angeles. Protože tam samozřejmě bylo naše první představení ve Spojených Státech. A taky protože tam byla Nicole z Pussycat Dolls a Jay-Z, kteří tam sledovali celý koncert. Je tomu těžké uvěřit....
Byl jsi ovlivněn špatnými recenzemi od amerických médií?
Tom: Byli jsme ujištěni, že ne každý je do Tokio Hotel, ale je to takhle lepší. A potom, kritiky jsou někdy užitečné v pohybu dopředu. Některá média si dělala legraci z naší hudby, ale ostatní si to dost chválili. Novináři dokonce byla přiřadili k Davidu Bowiemu. Není to nádherný kompliment?
Dotkli se tě někdy kritiky?
Tom: Nejdůležitější pro mě a ostatní členy kapely je věrnost fanoušků na koncertech. Děláme muziku pro ně a ne pro média.
Kromě fanoušků, kteří vás následují od začátků, jsou tu ti, kteří neuznávají vaši anglo-saskou evoluci...
Tom: Bill, Gustav, Georg a já jsme vyrostli na amerických rockových kapelách. Zpívání v angličtině nám dává možnost hrát ve Spojených Státech, v zemi rocku! Kde je problém? V němčině nebo angličtině, příběh každé naší písně je ten stejný, jak tomu bývá v muzice. Jsem si jistý, že publikum tomu rozumí. Když si to fanoušci přejí - například francouzští - budeme pokračovat ve zpívání v němčině.
Jste v přelomu kariéry?
Tom: Před dvěma roky jsme si řekli, že nebude možné, abychom zpívali mimo Německo. Potom se nám otevřela Francie. Díky Francii po nás okamžitě volal zbytek Evropy. Nyní je řada na Kanadě a Spojených Státech. Je stále příliš brzy říkat, kam nás dovede nové dobrodružství. Ale první smlouvy jsou zajištěné. Jsou dost na to, abych mohl říct, že americký sen je na dosah.
Co hlavně oceňuješ v Americe?
Tom: Protože miluji hamburgery, tak je to pro mě nebe. Navíc miluji hip-hopové obchody, jeden magičtější než druhý. Můžete v Los Angeles a New Yorku najít na každém rohu. Samozřejmě, že jsem využil příležitosti, abych si nasbíral nové čepice a trika.
Na druhou stranu, co se ti na Americe nelíbí?
Tom: Kontroly, které jsou nekonečně a ochranka je tam přísná, hlavně pro někoho jako jsem já s dredy a rapperským vzhledem. Opravdu jsem měl dojem, že si mě tam spletou za nebezpečného kriminálníka! Je to pořád stejné - kamkoliv jdeme, jsem kontrolován desetkrát víc než ostatní.
Přemýšlíš o přestěhování do Ameriky?
Tom: Když to okolnosti dovolí, tak není vyloučeno, že tam zůstaneme na několik týdnů nebo i pár měsíců. Zážitek by mohl být hodnotný, i když bych zajisté mohl mít stesk po domově. Miluji cestování a objevování nových míst, ale kdekoli jsem, vždycky mi chybí Německo.
Nekonečný svůdník
Aby byl loajální své reputaci milovníka, tak když byli Tokio Hotel ve Spojených Státech, Tom řekl novinářům, že hledá americkou přítelkyni. Tahle informace se rozšířila po novinách jak blesk. Uvedl to kvůli důvodu, že by si tento mladík mohl díky tomu dobře zlepšit angličtinu.

Bill: „Můj sen se ničí!“

27. dubna 2008 v 19:01 | SáďulQa
přeložila Evelyn pro http://kaulitz-twins-4ever.blog.cz
_______________________________________________________________
BILL KAULITZ
"Můj sen se ničí!"
Brutálně odsouzení k tichu kvůli zdravotním problémům, Tokio Hotel zpěvák musel zrušit koncerty, na které čekalo tisíce fanoušků. Nemocný, ale bojovný, Bill mluví o tomhle bolestivém zážitku v exkluzivním interview přes e-mail.
Jakou zprávu bys poslal fanouškům, kteří se bojí o tvoje zdraví?
Bill: Nejdřív ze všeho jim chci vzkázat a ujistit je, že jsem v pořádku. Operace trvala necelou hodinu a nebylo tam nic neobvyklého pro ty, kteří mě operovali a starali se o mě. Četl jsem hodně děsivých příběhů o téhle operaci - lidi mají někdy opravdu velkou představivost! Věřím, že fanoušci se začali bát po zveřejnění těhle informací, někdy falešných a někdy přehnaných. Nyní se uzdravuji a musím odpočívat.
Je tohle poprvé, kdy jsi musel jít na operaci s takovým problémem?
Bill: S takovým problémem ano. Nikdy jsem neměl vážný problém s hlasem, takže tahle operace hlasivek byla poprvé. A taky doufám, že naposled.
Jak operace skončila?
Bill: Velmi dobře, i když jsem se děsivě bál. Naštěstí je riziko na tuhle operaci minimální. Měl jsem operaci s laserem, pod anestézií. Následující dny byly velmi únavné, ale brzy jsem byl znova na nohách.
Důvod je: neštěstí nebo přepracován?
Bill: Asi trochu z obojího. Je to vysvětleno několik faktory: únava, to je pravda, potom nachlazení, abych byl upřímný a hodně nedbalosti!
Jaké musíš mít instrukce, aby ses uzdravil rychleji?
Bill: Doktoři mi poručili odpočívat! Beru nějaké léky, abych si ošetřil krk a taky nějaké ty anti-pálivé drogy. Ve stejnou chvíli musím jít i nějaké druhy jídla, hlavně mléčné. Hodně pít, být v teple a nemluvit tak moc. Protože jsem tak ukecaný, není to pro mě snadné!
Jaké si měl pocity, když ses o tomhle bolestivém rozsudku dozvěděl?
Bill: Cítil jsem se trochu vinný, naštvaný a taky rezignovaný. Na začátku, jsem šílel! Museli jsme zrušit podruhé koncerty kvůli mému hlasu! Tohle turné mělo být po celé Evropě, kde se po kapele volalo. Byla to realizace úžasného snu. Bylo to zkaženo kvůli mému hlasu. Myslel jsem na hodně našich fanoušků, kteří byli kvůli tomu zklamaní, protože nemohli být na našem koncertu. Rezignoval jsem a uznal to neštěstí. Malá útěcha: většina zrušených termínů bude obnovena v létě.
Co ses z tohohle naučil?
Bill: Od teď budu víc dbát na moje hlasivky. Před každým vystoupením, budu dělat cvičení, abych si zahřál hlas.
Kdo ti dopřával komfort?
Bill: Měl jsem štěstí, že jsem byl tolik podporován. Členi kapely mi hodně pomohli a taky náš tým. Nejvíce mi pomohli zprávy zaslané od fanoušků, kteří mě povzbuzovali a přáli mi, ať se uzdravím, co nejdřív je to možné.
Co děláš během uzdravování?
Bill: Abych byl upřímný, tak se trochu nudím, protože jsem měl naprosto plný program každý den....Ale tak sleduji TV, poslouchám muziku a spím.
Během volného času taky píšeš nějaké písně?
Bill: Ano, píšu hodně pro naše další album. Například mi tenhle volný čas dává možnost dokončit nějaké texty, které se mi válí tady a tam. Největší frustrací je to, že si je nemůžu zkusit zazpívat. Těším se, až se plně uzdravím.
Důvěrné
Během dlouhého času uzdravování, ve které nesměl promluvit ani slovo, si Bill nacházel čas, když přemýšlel o tisíce možnostech, někdy i dramatických. Představoval si, že ztratí svůj hlas navždy a nebude už moci nikdy zpívat. Nicméně, i když Bill nemá nikdy daleko do dobrých nápadu, tak požádal své dvojče Toma, aby ho kdyžtak prý nahradil za mikrofonem.

New blog,new soutěž

27. dubna 2008 v 11:53 | SáďulQa
Lidičky,jen tak na okraj xD
Založily jsme si s Maky,Anett a Tetete blog ...
A zrovna na něm probíhá soutěž o nej SONB (nej blog)
Tak se hlašte → zde
Dankujem moc :o* "Fucking WebMiss" ›3

1.kolo SONB

27. dubna 2008 v 11:41 | SáďulQa
×€ĐITH K&UŁITZ× (blog o skupině Tokio Hotel)
GEHEIMNIS (blog o Evanescence a Within)
Tetete (blog o zvířatech,celebritách ...)
Anett:-*& Maky♥ (blog o skupině Tokio Hotel ›3)
Evča-tokiačka (blog o skupině Tokio Hotel)
MyScene (blog o skupině Divná parta)
Devilishgirl (blog o skupině Tokio Hotel)
Werush (blog o skupině Tokio Hotel)
Den!shka (blog o skupině Tokio Hotel)
Aneta (blog o celebritách)
_______________________________________1.kolo ukončím 1.5 2008

Bill a jeho věrná kamarádka xD

27. dubna 2008 v 11:25 | SáďulQa
http://terusky-tokiohotel.blog.cz/

Los 40 #41

27. dubna 2008 v 11:23 | SáďulQa


Top Music #92

27. dubna 2008 v 11:23 | SáďulQaTH back to CZ -anim

27. dubna 2008 v 11:22 | SáďulQa
by AndrejQa
by Evča-Tokička
by *Bill's Kaczenka*
by M.A.R.T.I.N

Schrei tour 2006

27. dubna 2008 v 11:21 | SáďulQa

Soutěž o nej blog xD

26. dubna 2008 v 18:11 | SáďulQa

Soutěž o nej blog

→ JEŠTĚ SE PŘIHLAŠUJTE xD
Chceš se přihlásit?
Tak do komentářů napiš přihlášku v podobě:
1) Tvůj Nick,který si během soutěže NEsmíš měnit!!
2) Adresu tvého soutěžního blogu
3) Zaměření tvého blogu (např.Moda,Music,Olsenky apod...)
4) Jak dlouho blog vlastníš (jde o měsíce,přesné datum mě nezajímá)
Tak zatím papa a dankuju,že se přihlásíte xD
Sád'ulQa