Duben 2008

VIDEO PRO BILLA!!!

2. dubna 2008 v 17:14 | ♥♥♥Sád'ulQa♥♥♥
Ahojky všichni,
nejprve bych vám všem chtěla neuvěřitelně moc poděkovat za všechny fotečky, co jste poslali do akce SOS Bill!!!
Přišlo opravdou obrovské množství fotek a konečně je tu slibované videjko pro Billa!

Původně bylo v plánu vytvořit jedno videjko, ve kterém bude hrát An deiner Seite.
Jak už jsem ale řekla, fotek přišlo tolik, že nebylo možné nacpat je všechny do jednoho videjka. Proto je videjko rozděleno na dvě části. V první hraje An deiner Seite a ve druhé By your side.
Zde jsou odkazy:

http://www.youtube.com/watch?v=6G6XRAKtWnU
http://www.youtube.com/watch?v=-_4-8U4Msk0

Videjka taky naleznete samozřejmě na našem oficiálním myspace profilu www.myspace.com/tokiohotelzurucknachtschechien, na kterém byla také vytvořena galerie všech fotek, které jste do akce poslali.

Videjka pro Billa

2. dubna 2008 v 17:13 | ♥♥♥Sád'ulQa♥♥♥

Heh s Lenulkou jsme v 1.31 xD

Hlasuj pro TH

1. dubna 2008 v 18:00 | SáďulQa
Myslím,že Vám to neublíýží :o* šiřte na své blogísky :o*Singers Heart

1. dubna 2008 v 17:55 | SáďulQa
Rozhlašujte dál!
Adminka mezinárodního fóra se rozhodla udělat mezinárodní akci "Srdce pro zpěváka". Je to jednoduché a prostě a zaručeně by se to mělo k Billovi dostat.
Jak na to?
Vezmete si fixu, tužku na oči, prostě cokoli co je smývatelný a neublíží vám to. Na krk si nakreslíte srdce a vyfotíte to. Naznačíte tím Billovi jak ho máte rádi a jeho hlas taky a že vám na něm záleží.
Asi tak jako tady v tom příkladu:
Dole se taky tak podepište, ať je vidět, kdo to udělal. V jakémkli programu na úpravu fotek tam je vložit písmo, tak tam vložíte svůj malý podpis. Potom to nahrajete na nějaký server jako je www.imageshack.us nebo www.tinypic.com atd . A odkaz na tu fotku, který se vám nahráním objeví odešlete na e-mail:
administrator@tokiohotelus.com do předměteu napište "Singers Heart"
Tato akce trvá do 6.dubna! Takže foťte, posílejte a zúčastňujte se a taky šiřte dál!
› TokiačkaBillka

Reklama na MODROU PYRAMIDU

1. dubna 2008 v 17:54 | SáďulQa

Tomí zezadu xD

1. dubna 2008 v 17:50 | ♥♥♥Sád'ulQa♥♥♥
(425x326, 1894Kb)

signatures of Tom

1. dubna 2008 v 17:49 | SáďulQa

plus jeden deň (31.3.2008)

1. dubna 2008 v 17:47 | ♥♥♥Sád'ulQa♥♥♥

mazec anims

1. dubna 2008 v 17:46 | SáďulQa

Kiss Gege with bear

1. dubna 2008 v 17:42 | SáďulQa
bill-thotel.blog.cz

Hustě xD

1. dubna 2008 v 17:40 | SáďulQa
terusky-tokiohotel.blog.cz


Od fans pro Georga

1. dubna 2008 v 17:39 | SáďulQa


Brzo se uzdrav, Bille!

1. dubna 2008 v 17:28 | SáďulQa
Ahoj všem, tady je znova Toma!
Jak většina z vás pravděpodobně slyšela, museli jsme zrušit zbytek naší "1000 Hotels European Tour", protože Bill má závažné problémy s jeho hlasivkami a musí podstoupit operaci. Je to pro nás všechny obrovské zklamání - obzvlášť pro Billa. Všichni jsme zpátky v Německu a samozřejmě jsem se vrátil s Billem, abych ho podporoval a byl při něm, když mě bude potřebovat.
Bill musí navštěvovat doktora několikrát denně, ale buďte ujistěni, že má ty nejlepší doktory v Německu. V těchto dnech mluvíme o tolika věcech, protože všechny z nich jsou opravdu děsivé. Ale nejvíc ze všeho se všem omlouváme, že jsme vás zklamali a zrušili zbytek turné. Cítíme se být na dně. Obzvlášť Bill se kvůli tomu cítí opravdu špatně a pokouším se ho uklidnit, že to není vina nikoho.
Takže já a kluci chceme, abyste věděli, že děláme všechno proto, abychom se mohli vrátit zpátky na podium a brzo vás zase všechny viděli...bylo by to taaak skvělé! Doufáme, že to nebude trvat příliš dlouho. Děkujeme za všechny "uzdrav se" přání, které jste nám poslali - je to úžasné, mít tak svělou podporu od všech fanoušků. Opatrujte se a ještě jednou vám děkujeme za neuvěřitelnou podporu! Oh yeah, můžete tady nechat komentář...Bill si je potom prohlídne, jak se bude cítit o trochu lépe.
Tom
(c) tokio-hotel-de.blog.cz

Bill je venku ze špitálu

1. dubna 2008 v 17:27 | SáďulQa
Tokio Hotel: Za měsíc bude Bill zase zpívat
Fanoušci Tokio Hotel si můžou vydechnout. Jenom den po operaci hlasivek je Bill Kaulitz z nemocnice zase propuštěn.
"Operace trvala 45 minut", říká David Jost, manažer kapely. "Všechno běželo podle plánu, nevyskytli se žádné komplikace." První návštěvou u nemocniční postele byli přirozeně jeho rodiče a dvojče Tom.
Rozptýlení probíhalo ovšem obtížně. Bill zůstal němý. Zpěvák nesmí dlouhých deset dní říct žádné slovo. Bill může komunikovat jenom s křídovou tabulkou, kterou mu daroval jeho bratr Tom.
Navzdory chybějícím slovům: "Bill chtěl zůstat v nemocnici tak krátce, jak je to možné", říká manažer David Jost (bývalý zpěvák Bed & Breakfas). A tak směl Tokio-Hotel-zpěvák už včera jít zase domů.
Ale příští měsíc bude tvrdý: Prvních deset dní nesmí mluvit (a zpívat samozřejmě), potom následuje tří týdenní hlasový trénink u logopeda. David Jost dělá fanouškům ale naději: "První veřejné vystoupení bude pravděpodobně už 1.května - na prvním americkém koncertě ve Washingtonu."
A němečtí fanoušci smí oslavovat Tokio Hotel zase 23.května v Oberhausenu - na vyhlašování VIVA-hudebních cen Comet. Tokio Hotel jsou nominováni třikrát: V kategoriích "Nejlepší kapela", "Nejlepší živé vystoupení" a "Nejlepší videoklip".
(c) tokio-hotel-de.blog.cz