Vrátí se lepší než kdykoliv předtím!

29. dubna 2008 v 18:43 | SáďulQa
přeložila Evelyn pro http://kaulitz-twins-4ever.blog.cz
______________________________________________________________
Vrátí se lepší než kdykoliv předtím!
Blíží se návrat Tokio Hotel na podia. Jsou plní energie a nemůžou se dočkat, až se vrátí! První velký koncert bude ve speciálním městě - Lisabonu!!!
V tuhle chvíli již Bill, Tom, Gustav a Georg mají připravené batohy zpátky do USA! A nemůžou se dočkat své první show. Věřte tomu, že nikdy neměli takovou touhu se vrátit na podia!
Dobité baterie
Tokio Hotel jsou nedočkaví na další vystoupení. A jsou plní energie, protože během tohohle času, kdy měl Bill operaci a rehabilitace, odpočívali. A taky jim chybí fanoušci a koncerty! První show bude 3.května na americkém festivalu Bamboozle! Ve stejnou chvíli tam budou vystupovat Paramore a Snoop Dogg! Tři dny poté, vyjde jejich album Scream v USA. A každý chce velký úspěch. V Kanadě se dostal do obchodů a hned vstoupil na šesté místo, což dělá Tokio Hotel první německou kapelou, která se dostala v Kanadě tak vysoko! Jsou úžasní!

Další dvě písně!
CD, které Tokio Hotel vydají v USA se jmenuje Scream, jako v Portugalsku, ale obsahuje další dvě písně! "Live Every Second" a "1000 Oceans", anglická verze "1000 Meere". Ve stejný den kdy CD vyjde, Toki Hotel budou vystupovat na TRL! A 9.května jsou pozváni do show "Late Night Show With Conan O'Brien"! Mějte na pozornosti Youtube, protože jsme si jistí, že video se tam objeví rychle! Mezitím můžete hlasovat pro TH jako Best Band, Best Live Act a Best Video! A pozor, protože potom začne Evropské turné! A potom se konečně vrátí do Portugalska!
Přijdou nějaká překvapení!
Tokio Hotel připravují překvapení na jejich koncerty Evropského turné, které začíná 1.června v Lisabonu! "Nemůžeme se dočkat, až uvidíme znova naše fanoušky! Byli úžasní, i když jsme zrušili koncerty. Ukázali nám hodně podpory a milosti, takže jim chceme poděkovat a brzy se vrátit," řekl Tom! Jsme nadšeni...
Billův dopis
Bill velmi děkuje za všechnu podporu od fanoušků z celého světa, kterou mu ukázali v posledních týdnech. Důkaz je právě tady, dopis, který sám napsat. A který jsme pro vás přeložili. Tom řekl v interview, že Bill "píše hodně věcí do sešítku", ne aby jenom komunikoval s osobami, ale taky aby si mohl zapisovat nové písně!! "Není tu nic, co ho zastaví," říká Tom s úsměvem.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama